در تعرفۀ اغلب مؤسسات ارائه کنندۀ خدمات ترجمه مشاهده می ­شود که همکاران ما خدمات خود را درجه بندی کیفی یا در گروه­ های طلایی، نقره­ ای، برنزی و غیره طبقه ­بندی می­ کنند. تیم تخصصی آریاروس به دو دلیل این اقدام را مردود می­داند: نخست آنکه خدمات تیم تخصصی آریاروس توسط بهترین­ مترجمان انجام می­شوند. دوم آنکه بهترین­ ها نمی ­توانند، به دلایلی همچون تخفیف، نوع و حجم کار، فوریت ترجمه و غیر، از کیفیت خدمات خود بکاهند. ما هیچگاه به خود اجازه نمی­دهیم که برای انجام کار تخصصی از افراد غیر متخصص و تازه کار کمک بگیریم. بنابراین تعرفۀ خدمات ما بر اساس کیفیت مطلوب تعیین شده و، در صورت ارائۀ تخفیف در موارد خاص، تنها از دستمزد خود می­کاهیم نه از کیفیت خدمات.

تعرفۀ خدمات ما به شرح زیر می­ باشد:

با توجه به ارائۀ تعاریف گوناگون دربارۀ تعداد کلمات در یک صفحه توسط همکاران مختلف، تعرفۀ خدمات ترجم، کتبی ما بر اساس تعداد لغات ارائه شده است.

 نرخ ترجمه بازای هر کلمه (ريال)

نوع ترجمه

1500-2000

ترجمۀ کتبی روسی به فارسی

1800-2500

ترجمۀ کتبی فارسی به روسی

این نرخ برای ترجمۀ عادی با زمان تحویل حداقل 48 ساعت می­باشد. در صورت نیاز به ارائۀ خدمات ترجمۀ فوری - حداکثر 12 ساعت، این مبالغ 25% افزایش خواهند یافت. ضمناً معیار کمترین مقدار ترجمۀ کتبی معادل 250 کلمه می­باشد.

تحقیق و پژوهش شامل دو بخش تحقیق و ترجمه بوده و نرخ این خدمات، با توجه به حجم و موضوع تحقیق، به توافق طرفین خواهد رسید.

نرخ ترجمه

نوع ترجمه

مدت ترجمه

3-3.5 میلیون ريال

ترجمۀ شفاهی متوالی فارسی- روسی در ایران

یک روز (8 ساعت)

 1.8-2میلیون ريال

ترجمۀ شفاهی متوالی فارسی- روسی در ایران

نیم روز (4 ساعت)

 150-200 دلار

ترجمۀ شفاهی متوالی فارسی- روسی خارج کشور

روزانه

معیار کمترین زمان برای ترجمۀ شفاهی نیم روز می­باشد.

پیشنهادات ویژه

تبم تخصصی آریاروس آمادگی دارد تا به کاربران وفادار خود، که حداقل سه بار خدمات خود را به ما سپرده باشند، تخفیف ­هایی، متناسب با نوع و حجم خدمات، ارائه نماید. مقدار و نوع این تخفیف ­ها در پیش فاکتورهای ارسالی اعلام خواهد شد.

مختصری درباره ما

پس از سال­ ها فعالیت حرفه­­ ای درخشان در حوزه­ های­ متنوع و مختلف علمی، فنی، تجاری و غیره در ایران، روسیه و برخی از کشورهای مستقل مشترک المنافع به عنوان مترجم، کارشناس، مشاور، و مجری پروژه ­های مختلف، همکاری با شرکت­ ها، صنایع و سازمان­ های مختلف، انجام فعالیت ­های

ادامه مطلب ...

 

ارتباط با ما

: پونک بلوار میرزابابایی بن بست امام حسن ساختمان سپهر واحد یک

  :  09121904937

  :  09351695836 

 : Info@aryarus.com

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم