بر خلاف اکثر دارالترجمه­ ها، موسسات و دفاتر ترجمه، که عمدۀ فعالیت آن­ها بر ترجمۀ کتبی متمرکز است، فعالیت اصلی تیم تخصصی آریاروس در بخش ترجمه ارائۀ خدمات ترجمۀ شفاهی می­ باشد. پروژه­ های انجام شده، توسط مدیر سایت طی بیست و اندی سال گذشته، گواه محکمی بر این واقعیت می­ باشد.

انواع ترجمۀ شفاهی

دفتر ترجمۀ آریا روس آمادۀ ارائۀ خدمات ترجمۀ شفاهی متوالی و همزمان به سازمان­ ها و ادارات دولتی و بخش خصوصی جهت برگزاری کنفرانس، سمینار، نمایشگاه­ ها و نشست­ های عمومی و تخصصی، بازدیدهای مدیریتی و هیئت­ های کارشناسی، پروژه­ های آموزشی، نصب و راه اندازی ماشین­ آلات صنعتی و انجام پروژه­ های مختلف در داخل و خارج می­ باشد.

 مراحل ثبت سفارش

به منظور اطلاع از هزینه، شرایط انجام کار و دریافت پیش فاکتور خدمات ترجمۀ شفاهی فرم ثبت سفارش را تکمیل کرده و ارسال نمایید تا در اسرع وقت نسبت به صدور پیش فاکتور اقدام گردد. پس از تایید پیش فاکتور و پرداخت هزینه نسبت به اعزام مترجم در موعد مقرر اقدام خواهد شد.


تذکر: در صورت نیاز به ارائۀ خدمات ترجمۀ شفاهی خارج از کشور، هزینه ­های اخذ ویزا، بلیط هواپیما، عوارض خروج از کشور، ایاب و ذهاب، اسکان و پذیرایی به عهدۀ کارفرما خواهد بود. مورد مذکور (به غیر از هزینه ­های خروج از کشور) در خصوص سفرهای خارج از مرکز نیز صادق می­ باشد

 

ارتباط با ما

: پونک بلوار میرزابابایی بن بست امام حسن ساختمان سپهر واحد یک

  :  09121904937

  :  09351695836 

 : Info@aryarus.com

پیوندهای مفید

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم