مرکز تخصصی ترجمه زبان روسی

ترجمه دقیق و باکیفیت در کوتاهترین زمان

ترجمه رسمی اسناد
اخذ تاییدات دادگستری، امور خارجه و سفارت
ترجمه متون عمومی و تخصصی

«آریاروس»​​​​​​​

مهاجرین تحصیلی، شغلی و سرمایه گذاری

(1)

فعالان حوزه بازاریابی و تبلیغات

(2)

فعالان حوزه صادرات و واردات

(4)

مهمترین اصل در سفارش خدمات ترجمه، به ویژه ترجمه اسناد رسمی و متون تخصصی، یافتن دفتر ترجمه معتبر و مورد اعتماد، و مهمترین معیار برای انتخاب دفتر ترجمه قابل اعتماد، اطمینان از تخصص و توانمندی مترجمان آن دفتر است.
قبل از هر اقدامی در این سایت، پیشنهاد می کنیم، ابتدا با توانمندی ها و تجارب مترجم مسئول دفتر ترجمه رسمی «آریاروس» آشنا شده، و پس از حصول اطمینان از توانمندی ما در ارائه خدمات مورد نظر، با ما تماس بگیرید​​​​​​​.

وبسایت شخصی آقای کریم قربان زاده - مترجم مسئول

بانک ها، مؤسسات مالی-اعتباری و شرکت های بیمه

(3)

شرکت های تولیدی، صنعتی و پیمانکاری

(5)

گروه های هدف خدمات دفتر ترجمه رسمی « آریاروس»

خدمات ما

مبنای محاسبه هزینه ترجمه رسمی، نرخنامه ای است که، هر دو سال یکبار توسط اداره کل اسناد و مترجمان رسمی قوه قضائیه تنظیم، و پس از تصویب ریاست محترم قوه، جهت اجرا به دفاتر ترجمه رسمی ابلاغ می شود. 

تعرفه خدمات

به منظور رفع ابهامات احتمالی موجود در نرخنامه ترجمه رسمی، ذکر چند مورد ضروری است:

1. نرخنامه تنها شامل تعدادی از اسناد عمومی و پرکاربرد بوده، در برگیرنده تمامی اسناد رسمی، و همچنین اسناد خارجی نیست. 
2. اسناد موجود در نرخنامه به دو گروه عمده تقسیم می شود:

 اسناد با نرخ ثابت مانند: کارت های شناسایی، کارت ملی، گواهی تجرد، کارت بازرگانی، کارت پایان خدمت و معافیت، گواهی های پایان تحصیلات متوسطه و دانشگاهی، جواز کسب و پروانه فعالیت، سند مالکیت املاک و وسایل نقلیه و غیره، که هزینه ترجمه و تاییدات آن ها مشخص، و از پیش تعیین شده است؛ 

 اسناد دارای پارامتر های متغیر مانند: ریز نمرات متوسطه و دانشگاهی، وکالتنامه، اساسنامه و مدارک ثبت شرکت، روزنامه رسمی تاسیس و تغییرات، انواع قرارداد و بسیاری از اسناد و مدارک دیگر، که تعیین حق الزحمه آنها نیاز به انجام محاسبات مختلف دارد.  

3. نرخنامه تنها شامل هزینه ترجمه، تصدیق اوراق و پلمپ بوده، و هزینه هایی همچون تایید وزارت امور خارجه، حق الزحمه نماینده و سایر هزینه های مربوطه را در بر نمی گیرد. 
4. هزینه های مندرج درنرخنامه برای انجام ترجمه در زمان عادی در نظر گرفته شده است. در صورت تعجیل مشتری و نیاز به انجام ترجمه و اخذ تاییدات در زمانی سریعتر از زمان معمول، هزینه ای تحت عنوان حق فوریت به نرخ ها اضافه و اخذ خواهد شد.

توضیح: منظور از زمان عادی برای انجام ترجمه، مدت زمانی است که، با توجه به ترافیک کاری و حجم پرونده ها ی ارجاعی، در نظر گرفته می شود. به طور مثال: این زمان برای زبان های روسی، انگلیسی و عربی دو تا سه هفته، برای زبان ترکی یک و نیم تا دو ماه و برای زبان های آلمانی، ایتالیایی و اسپانیایی حداقل سه ماه خواهد بود. 

5. نرخنامه صرفاً جهت تعیین حدود قیمت ترجمه برای اسنادی است که در نرخنامه وجود دارد. برای تعیین دقیق هزینه ترجمه و تاییدات اسناد خود، بهتر است اصل مدارک را به رویت بخش پشتیبانی سایت رسانده، یا اسکن تمام صفحات مدارک را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید. 
6. نرخنامه تنها مربوط به ترجمه رسمی بوده، و شامل هزینه ترجمه غیر رسمی متون تخصصی، و همچنین ترجمه شفاهی نیست. جهت استعلام هزینه ترجمه غیر رسمی متون تخصصی، فایل مربوطه را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نموده، و برای هماهنگی جهت اعزام مترجم شفاهی با بخش پشتیبانی تماس بگیرید. 

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

دانلود نرخنامه ترجمه رسمی در سال 1402

30 سال فعالیت و تجربه

دفتر ترجمه رسمی «آریاروس» به پشتوانه مترجم مسئول خود - آقای کریم قربان زاده (اولین مترجم رسمی زبان روسی دارنده دو پروانه ترجمه رسمی (ترجمه رسمی شفاهی و کتبی)، و اولین مترجم فنی - تخصصی زبان روسی پس از فروپاشی شوروی، با 30 سال سابقه فعالیت حرفه ای در ایران و کشور های مشترک المنافع، آمادگی دارد تا اسناد رسمی و متون تخصصی شما را با بالاترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ترجمه، و در اختیار شما قرار دهد. 

صرفه جویی در زمان و هزینه

دریافت خدمات مستقیم از ما، از یک سو باعث صرفه جویی در زمان انجام کار و هزینه پرداختی شده، از سوی دیگر زمان ارسال و تحویل مدارک، پیگیری های لازم و رفع نواقص احتمالی در اسناد اصلی و پشتیبان را به حداقل می رساند. 

پشتیبانی تمام وقت

ما در تمامی ساعات شبانه روز، حتی در تعطیلات، آماده ارائه مشاوره، پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما، و همچنین دریافت سفارش های شما از سراسر کشور و اقصی نقاط جهان هستیم.​​​​​​​

ارسال رایگان

به منظور حفظ سلامت متقاضیان خدمات ترجمه, و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد و ارسال مدارک، امکان دریافت و تحویل اسناد به صورت درب به درب فراهم شده، و در بیشتر موارد بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان انجام خواهد شد. برای اطلاع از شرایط ارسال و دریافت رایگان، با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.​​​​​​​

تنوع موضوعی

به دلیل سابقه طولانی فعالیت، تجارب ارزشمند کسب شده، و همچنین اعتماد کارفرمایان، ما قادر به انجام ترجمه متون و موضوعات تخصصی بسیار متنوع در زمینه های: هوا - فضا و صنایع هوایی، نفت، گاز و پتروشیمی، ماشین آلات صنعتی، معدن، راه و ساختمان، سد و تونل، برق، انرژی و نیروگاه، امور مالی، حسابداری و حسابرسی، صنایع نظامی، کشتی رانی، حمل و نقل، اسناد حقوقی و قرارداد ها، علوم انسانی، برق و الکترونیک، شیمی و ... هستیم

تضمین کیفیت

جهت اطمینان خاطر متقاضیان از کیفیت خدمات ما، صحت و انطباق ترجمه با اسناد رسمی، به مدت 6 ماه، و کیفیت ترجمه متون تخصصی غیر رسمی به مدت 3 ماه از زمان تحویل، ضمانت می شود. در صورت بروز هرگونه خطا و اشتباه در ترجمه، اسناد به طور کاملاً رایگان مورد بازبینی مجدد و اصلاح قرار می گیرد. 

چرا «آریاروس»

2724

سفارش های دریافتی

پرونده

اسناد رسمی

6324

سند

574

اسناد غیر رسمی

سند

44

ترجمه حضوری و همزمان

مورد

آمار عملکرد دفتر ترجمه رسمی «آریاروس» از سال 1397 تا کنون

برخی از مشتریان ما

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه - ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر  /  پنج شنبه - ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر

آدرس: ​​​​​​​​تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، بعد از کوچه میرزا حسنی، پلاک 186، طبقه 3، واحد 25

جهت دسترسی به دفتر ترجمه رسمی 1009 «آریاروس» میتوانید از برنامه های رو به رو استفاده کنید.

تماس با ما